Skip to main content

Od 2013 roku, kiedy na rynku spożywczym pojawiła się marka Athina, popularność greckich produktów w Polsce wzrasta. Teraz producent żywności Greek Trade postanowił rozszerzyć ofertę, wprowadzając nowe unikalne przysmaki pod szyldem Athina Mezedes. To specjalnie dobrane zestawy oliwek i serów feta, które przybliżą Polakom smaki Grecji!

Greek Trade jest producentem, importerem oraz dystrybutorem artykułów spożywczych sygnowanych markami własnymi oraz klientów. To kilkanaście marek stworzonych na bazie najlepszych produktów pochodzących z najdalszych zakątków świata. Obecnie Greek Trade znajduje się w czołówce producentów żywności na polskim rynku. Zawdzięcza to szerokiej ofercie produktów importowanych, ciągłemu rozwojowi, jak również doskonaleniu i wprowadzaniu przy produkcji nowych rozwiązań  logistycznych.

W ostatnim kwartale 2017 roku  pojawiła się Athina Mezedes, nowa marka specjałów bazujących na greckich smakach. W skład nowej linii wchodzą Greckie Przysmaki (mieszanka warzyw z faszerowanymi liśćmi winorośli i serem feta w oleju), oliwki kalamata z przyprawami, oliwki zielone drylowane z przyprawami, pasta z sera feta z warzywami, pasta z sera feta z oregano, feta i oliwki zielone oraz feta i oliwki kalamata. Produkty Athina Mezedes są dostępne w Selgrosie, Almie oraz Delikatesach Athina. Niebawem powinny pojawić się też w innych sklepach.