Jakie zabawki są najlepsze dla twojego pupila?

Jakie zabawki są najlepsze dla twojego pupila?

2 sierpnia 2019 Off By Sylwester Jaworski

Wybór pluszaka dla psa.

Zabawa z psem jest niezwykłą szansą, by spożytkować energiczność naszego pupila, a jednocześnie budować zaufanie. Regularne zabawy działają dobrze na witalność psa, tak jak i sprawiają frajdę opiekunowi. Gry dobrze jest urozmaicać z pomocą zabawek dla psów. W sklepach odnajdziemy niemało rozmaitych typów zabawek dla psów, jednak jak wybrać tą odpowiednią?

Piłka dla psa.

Ulubioną zabawką wszystkich psów jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę znajdziemy we wszystkich sklepów zoologicznych w różnych wielkościach, dopasowanych do rozmiarów naszego psa. Piłki dla psów produkowane są z różnorodnych tworzyw, mogą być piłki gumowe, materiałowe a także z plastiku. Przy wyborze piłki dla psa trzeba zwrócić uwagę na jej wielkość. Wielkości piłek dla psów są stałe, jednak trzeba myśleć o prawdopodobieństwie zakrztuszenia się w trakcie zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa okazuje się za mała. Kupując nową zabawkę pamiętajmy o ochronie naszych ulubieńców. Jest to wyjątkowo istotne, jeśli jesteśmy opiekunami mniejszych ras psów, jak pudle lub yorki, dla których dobieramy niestandardowe wielkości zabawek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcielibyśmy wyszaleć się z pupilem na łonie natury świetnym wyborem jest frisbee dla psa. Trudno odnaleźć zwierzaka, który oprze się w tej zabawie. Frisbee dla psa najlepiej używać na otwartej przestrzeni, jak łąka, park czy ogród, gdzie zwierzak może rozpędzenia się. Jeśli pies potrafi aportować, powinniśmy kupić frisbee dla psa o pasującej wielkości, aby zwierzakowi łatwo było trzymać frisbee w zębach. Frisbee dla psa nie powinno być za twarde, ponieważ występuje ryzyko niezamierzonego uderzenia zwierzęcia zabawką w trakcie zabawy, więc w celu ustrzeżenie się nieprzyjemnych sytuacji szukajmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee jest ekscytującą postacią aktywności fizycznej, a jak wiadomo w zdrowym ciele, zdrowy duch!

legowisko dla psa https://www.krakvet.pl/chy_m_Psy_Akcesoria-dla-psow_Legowiska-dla-psa-32900.html